/Uçakta Dışkı Paniği Yaşandı

Uçakta Dışkı Paniği Yaşandı

ABD’den yolculuğu başlayan uçağın tuvaletine giren adam, kendi üzerini dışkı buladı ve tüm yolcu ucağını dışkısını sürdü. Bunun üzerine uçak acil iniş yapmak zorunda kaldı.

Chicago- Hong Kong seferini yapan uçak eşi görülmemiş bir sebeple seferini tamamlayamadan geri dönmek zorunda kaldı. Uçağın her iki tuvaletine de dışkı bulaştıran ve üstü de dışkılı bir halde yerine dönen adam uçağı alarma geçirdi. Ayrıca adamın gömleğini uçağın tuvaletine sıkıştırdığı açıklandı.

diski-krizi

UÇAK YOLDAN GERİ DÖNDÜ

Geçtiğimiz Perşembe akşamı havalanan uçak 5 bin mil yol aldıktan sonra Alaska’ya yönlendirildi. United Airlines firmasına ait uçak, sorunlu yolcuyu polise teslim ettikten sonra Cuma günü tekrar yola çıkabildi. Psikolojik sorunları bulunduğu açıklanan adamın, uçak inene kadar sorun çıkarmadığı ve uçuş ekibi ile işbirliği yaptığı öğrenildi.

PSİKİYATRİK DEĞERLENDİRMEYE ALINDI

Adı açıklanmayan şahsa uçağa dışkı bulaştırması ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı ancak psikiyatrik bir değerlendirmeye tabi tutulması için yakınlardaki bir hastaneye götürüldüğü bildirildi.

Paylaş