/Everton Kulübünden Açıklama: Cenk Tosun Transferinde Sona Yaklaşıldı.

Everton Kulübünden Açıklama: Cenk Tosun Transferinde Sona Yaklaşıldı.

İngiltere’nin köklü klüblerinden Everton menejeri Sam Allardyce ”Cenk Tosun transferi bir kaç güne bitecek” dedi.

Everton klübünün menejerliğini yapan Sam Allardyce, ligdeki Manchester United yenilgisi ardından önemli açıklamalarda bulundu. Bunlardan bir tanesi Cenk Tosun transferi hakkındaydı.

Sam Allardyce, muhabirin Cenk Tosun ile ilgili soruyu cevaplarken transferin 48 saat içerisinde netlik kazanacaktır dedi.

”ÖNÜMÜZDEKİ 48 SAAT BİZE NE OLACAĞINI GÖSTERECEK”

Başarılı teknik adam Cenk Tosun’un transferi sorulduğunda ”Cenk’i tranferi için tüm imkanlarımızı seferber ettik, 48 saat içinde her şey netlik kazanacaktır” dedi.

Everton klübünün Cenk Tosun transferini 23+2 milyon euro bonservisiyle tamamlanması bekleniyor.

CENK TOSUN’A TAHMİNİ 4 MİLYON EUROLUK MAAŞ!

Beşiktaş ile Everton Cenk Tosun transferi için anlaşmaya vardı. 26 yaşındaki golcü futbolcu Everton ie anlaşmaya vardı. Cenk Tosun bu transferden yıllık tahmini 4 milyon euro maaş alacak.
İki klüp karşılıklı anlaşmanın ardından son prüzlerinde halledilip sonuca varılacak ve 4 Ocak’ta transfer resmen açıklanacak.

BABASI VE EŞİ İNGİLTERE’YE GİTTİ

Diğer taraftan Cenk Tosun’un menejeri ile İngiltere’ye gitmesinin ardından eşi Ece Tosun ve babası İngiltere’ye gitti. Transferin de son aşamaya gelinen Cenk Tosun’un önümüzdeki 48 saat içinde sağlık kontrolünden geçmesi bekleniyor.

cenk tosun everton

Paylaş