/BACANAĞINI KURŞUNA DİZDİ

BACANAĞINI KURŞUNA DİZDİ

Kağıthane’de geçen gün yaşanan olayda; 3 çocuk babası olan Ali Yalçınkaya, eşine pantolon iddia ettiğini ileri sürerek amcasının oğluna ve bacanağına dükkanda kurşun yağdırdı.

İleri sürülen iddiaya göre Ali Yalçınkaya, Battal Yalçınkaya’nın karısı ile bir aşk yaşamaya başladı. Aysel Yalçınkaya’ya hediye etmek amaçlı iki pantolon alan Ali Yalçınkaya, sonrasında kadının cep telefonuna, samimi mesajlar ve aşk içerikli mesajlar gönderdi. Mesajları gören Battal Yalçınkaya, dün saat 11:00 civarında bacanağının Çağlayan’daki dükkanına hışımla girip peş peşe silahını ateşe verdi. Elinde silahla dışarı çıkan Battal Yalçınkaya, çevre esnafa: “Sizi rahatsız ettim ama bir pisliği temizledim. Hediye ettiği pantolonları okşayarak eşime giydirmiş. Ben de o pantolonları cesedine örttüm. O pantolonlar kefeni oldu” diye esnafa bağırdı. Battal Yalçınkaya olaydan sonra sigara yaktı ve polislerin gelmesini bekledi ve polislerin gelmesinin ardından Kağıthane Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü. Ali Yalçınkaya’nın eşinin hamile olduğu ve 15 gün içinde doğum yapacağı belirtildi.

Konu ile alakalı polisin araştırmaya devam ettiği söylendi. Savcılık tarafından Yalçınkaya hakkında soruşturmanın devam ettiği açıklandı. Polis konu ile alakalı başka deliller toplamanın peşine düştü. Yapılan araştırmanın sonucunda Battal Yalçınkaya’nın gerçekleştirmiş olduğu olayın gerçeklik payı araştırılıyor. Cinayetin arkasından geniş çaplı bir araştırma başlatıldı.

Battal Yalçınkaya

Paylaş